İstediğin Hayatı Yaratmaya Hazır Mısın?

Amerika'da yaşıyorum ama sana iyi bir internet bağlantısı kadar yakınım:) Hem bireysel seansları, hem grup workshoplarını, hem de yoga derslerini online olarak sana evinin konforunda ulaştırmak ve istediğin hayatı yaratmana rehberlik etmek için buradayım.

Bireysel Yaşam Koçluğu seansları, Bireysel Kundalini Yoga & Meditasyon dersleri veya Yaratım Kursu hakkında sorularını aşağıdaki form aracılığı ile bana ilet. En kısa sürede email veya telefon üzerinden sana ulaşacağım.

Bu arada Mucizelere İzin Vermeye başlamak için senin için hazırladığım ücretsiz ürünlerden yararlanmayı unutma:

-Ücretsiz Sabah Meditasyonu ve Negatif Enerjilerden Arınma Meditasyonlarını indir: www.meditasyonum.com

-Ücretsiz Bolluk ve Bereket Meditasyonunu indir: Sevil-Bolluk ve Bereket Meditasyonu

-Her gün içindeki yaratım gücünü kullanabilmen için faydalı bilgiler paylaştığım, Facebook’taki ücretsiz Yaratim Kulubu Grubuna katıl: Yaratim Kulubu

-Her pazartesi haftaya muhteşem bir enerji ve istediğin hayatı yaratmak için kullanabileceğin tüyolar ile başlamak için email listesine kayıt olmayı unutma! Duyurulardan ve fırsatlardan ilk sen haberdar olacaksın;)

-Veee tabiki seninle diğer kanallar üzerinde de iletişimde olmayı çok isterim. Aşağıdaki linklere tıkla ve oradan da iletişimimiz devam etsin. Sosyal medya kanalları üzerinden günlük paylaşımlarımla da sana içindeki gücü hatırlatmaya devam ediyorum. Görüşmek üzere!

Sosyal medyada buluşalım

“..you guided me, so I could find my way:)”.. Sayende yolumu buldum Sevil’cim:) ve hayatı bir başka yaşıyorum artık. Bolluk bereket içinde.
— Ceren Çiçen Karaca

BİREYSEL ÇALIŞMAK VE YARATIM KURSU İLE ilgili SORULARIN İÇİN

BANA YAZ

Cep telefonu numaranızı da forma eklerseniz, daha kısa sürede sizinle iletişime geçebilirim.

İsminiz
İsminiz
Telefon
Telefon